Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Online panel respondentov

Získajte odpovede od 20 miliónov overených spotrebiteľov v 75 krajinách sveta

Unikátne riešenie pre výskum trhu

V Click4Survey získate prístup k jedinečnému riešeniu pre online výskum, ktoré združuje viac ako 1500 online panelov po celom svete. K dispozícii máte cez 20 miliónov overených respondentov v 75 krajinách - viď. Panel book. Títo respondenti zo segmentu B2C sú pripravení vyplniť váš dotazník v priebehu niekoľkých hodín od spustenia dopytovania.

Garantovaná kvalita

Poskytovateľ riešení, ktoré Click4Survey integruje, je spoločnosť Cint AB, ktorá je držiteľom prestížneho certifikátu kvality ISO 20252. Všetky využívané panely sú v súlade so štandardmi ESOMAR, MRS, CASRO, MRA, ARF, MRIA, AMA a AMSRO. Pre viac informácií o riešeniu si prečítajte odpovede na ESOMAR 28 Questions

Ako to funguje

U vytvoreného dotazníka nájdete voľbu Nákup respondentov. Vyberiete si cieľovú skupinu, požadovaný počet odpovedí a okamžite máte k dispozícii cenu a dostupnosť vami požadovanej vzorky respondentov. Jediným kliknutím myši potom dopytovania objednáte. Po uhradení ceny a overeniu dotazníka je dotazovanie prieskumu spustené.

Naše riešenie si už obľúbilo mnoho klientov, ktorí sa rekrutujú z radov výskumných a PR agentúr, ale aj spoločností a firiem či štátnych organizácií, ktorí potrebujú rýchlo a za rozumnú cenu získať spätnú väzbu či názor medzi ľuďmi z všeobecnej populácie nielen u nás, ale aj v zahraničí.