Online panel respondentov

Získajte garantované odpovede od 100 miliónov overených spotrebiteľov v 150 krajinách sveta

Unikátne riešenie pre výskum trhu

V Click4Survey získate prístup k jedinečnému riešeniu pre online výskum. Získavate prístup k viac ako 100 miliónom spotrebiteľov vo viac než 150 krajinách. Títo B2C respondenti sú pripravení vyplniť váš dotazník.

Garantovaná kvalita

Všetky využívané partnerské panely sú v súlade so štandardmi ESOMAR, MRS, CASR, MRA, ARF, MRIA, AMA a AMSRO. Náš najväčší partner, švédska spoločnosť CINT, je držiteľom certifikátu kvality ISO 20252.

Ako to funguje

Napíšte si o kalkuláciu k požadovanému vzorky respondentov. Napojenie výskumu na online panel respondentov nastavíme priamo vo Vašom dotazníku. Po uhradení ceny a overenie dotazníka je dotazovanie prieskumu spustené.

  Zistiť cenu dopytovania

Naše riešenie si už obľúbilo mnoho klientov, ktorí sa regrutujú z radov výskumných a PR agentúr, ale aj spoločností a firiem či štátnych organizácií, ktorí potrebujú rýchlo a za rozumnú cenu získať spätnú väzbu či názor medzi ľuďmi z všeobecnej populácie nielen u nás, ale aj v zahraničí.
Cena dotazovanie je závislá na cieľovej skupine respondentov, dĺžke dotazníka a požadovanom počte rozhovorov. Na dotazovanie v paneli respondentov neposkytujeme zľavy.